Naga Markets
Wczoraj na GPW odnotowaliśmy najgorszą sesję od początku roku. Nastroje na światowych parkietach nie są optymistyczne. Niewykluczone, że do końca tygodnia spadki się pogłębią. Jedyną szansą, jak mogłaby się pojawić, jest niespodziewane porumienienie na linii USA – Chiny. 


WIG20 kontynuuje spadki, Tauron i PGE na tegorocznych minimach

Podczas środowej sesji indeks WIG20 notuje spadki na 0,22%, co w porównaniu do wczorajszej sesji jest niewielkim ruchem, jednak do końca dnia jeszcze sporo czasu. Tauron Polska Energia SA (TPE) i PGE Polska Grupa Energetyczna SA (PGE) znalazły się dziś na najniższych poziomach w tym roku. Co ciekawe, obie spółki dotarły do kluczowych poziomów, skąd co prawda może pojawić się odbicie, jednak na razie nie widać sygnałów zakupowych.

Analiza techniczna Tauron Polska Energia SA (TPE)

Kurs akcji TPE dociera do minimów z września ubiegłego roku. Jest to kluczowe wsparcie, ponieważ w przypadku jego przełamania, spadki mogą przyspieszyć. Ewentualna rekcja popytowa w zielonej strefie, może przyczynić się do korekty wzrostowej. Z odwróceniem trendu wstrzymałbym się do wybicia układu 1:1 (niebieskie prostokąty) górą.

Kurs akcji Tauron

Sytuacja na wykresie spółki PGE Polska Grupa Energetyczna SA (PGE)

Kurs akcji PGE również dociera do kluczowego wsparcia, podobnie jak na TPE, są do dołki z września 2018 roku. Jeżeli w tym miejscu nie pojawi się popyt, to możemy mieć do czynienia z kolejną falą wyprzedaży. Niemniej poziom jest ciekawy, w przypadku podjęcia reakcji przez kupujących, istnieje szansa na wykonanie korekty wzrostowej. Pierwszym celem byłby wtedy zasięg poprzedniego ruchu wzrostowego, który został zaznaczony na niebiesko.

Kurs akcji PGEtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here