Naga Markets

Już 9 września 2022 roku w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) odbędzie się druga edycja konferencji CryptoVerse Expo. Wydarzenie to zgromadzi ekspertów, entuzjastów i influencerów oraz przedstawicieli projektów powiązanych ze światem blockchain. W trakcie całodniowego wydarzenia uczestnicy wezmą udział w prelekcjach i debatach oraz spotkają się z ekspertami branży cyfrowych aktywów.

CryptoVerse Expo #2 Poland

CryptoVerse Expo to konferencja, targi i after party, podczas których każdy uczestnik będzie miał okazję spotkać się z najważniejszymi przedstawicielami zarówno polskiej, jak i zagranicznej branży blockchain. To także okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia bezcennej wiedzy od ekspertów, deweloperów projektów i pasjonatów branży.Ta edycja będzie międzynarodowym wydarzeniem, podczas którego jedna z sal wykładowych w warszawskiej Kinotece będzie zarezerwowana tylko na wykłady w języku angielskim.

Sukces poprzedniej edycji i zainteresowanie nadchodzącym wydarzeniem pozwala przypuszczać, że we wrześniowej edycji może wziąć udział ponad 3000 osób.

Doświadczenia zdobyte do tej pory z poprzedniej edycji CryptoVerse wykazały duże zainteresowanie ze strony wystawców i projektów z branży blockchain. Społeczność zaangażowała się mocno i spopularyzowała wydarzenie, co daje podstawę do cyklicznego prowadzenia tego eventu. Z dumą umieszczamy Warszawę na mapie światowych wydarzeń z branży krypto.

 

#KRYPTO #METAVERSE #BLOCKCHAIN #WEB3 #NFT

Wrześniowa edycja CryptoVerse Expo będzie jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki Startup Pitching Contest dla projektów blockchain. Zwieńczeniem wydarzenia będzie After Party przewidziane dla wszystkich uczestników, podczas którego w miłej atmosferze można spotkać ludzi z branży.

XTB

Zapisy na wydarzenie możliwe są na oficjalnej stronie www.cryptoverseexpo.com.

Już teraz możesz bezpłatnie zarezerwować swoje miejsce na CryptoVerse Expo. Do zobaczenia 9 września w Warszawie!Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułRafał Zaorski robi sobie „wolne”. Czas na dywersyfikację działalności?
Następny artykułKurs EUR/USD powyżej 1,00 przed EBC
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here