Naga MarketsNotowania cukru od października 2016 r. pozostają w silnym trendzie spadkowym. Od początku roku spadki nieco wyhamowały tworząc pod koniec kwietnia minimum cenowe w okolicach okrągłego poziomu 11,00. Poziom ten jest zarazem dołkiem z 2015 roku. W ostatnim raporcie Larrego Williamsa, LarryTV wskazuje na potencjalny powrót do wzrostów na tym surowcu. Niebieska linia na wykresie Williamsa  to sezonowa prognoza notowań i sugeruje silne wzrosty w pierwszych dwóch tygodniach lipca.

Źródło: Ireallytrade.com

Spoglądając na notowania cukru pod kątem technicznym na interwale W1 możemy zauważyć utrzymywanie się notowań poniżej głównej linii trendu. W przypadku jej silnego przebicia będzie to dodatkowe potwierdzenie dla scenariusza wzrostowego.

Na interwale D1 możemy dokładniej zaobserwować, iż cena trzykrotnie podejmowała próbę przeforsowania głównej linii trendu. Przy pierwszej próbie notowania dotarły do dużej wymienności oraz okrągłego poziomu 13,00, co skutecznie zatrzymało dalsze wzrosty. W dalszym ciągu notowania pozostają poniżej 200-okresowej średniej kroczącej. Utworzyła się lokalna formacja trójkąta, z której wybicie w którąś ze stron powinno spotęgować ruch.

Interwał H4 wskazuje na utrzymanie impetu wzrostowego, a strefa 61,8%-65% zniesienia Fibo, czyli okolice 11,60-11,70 jest w dalszym ciągu utrzymywana.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzygotuj się na przyszły tydzień – decyzja monetarna RBA i NFP
Następny artykułBank Anglii ostrzega instytucje finansowe przed kryptowalutami
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here