Naga Markets

wieloryby-bitcoinaAdres wieloryba Bitcoina, który został utworzony w 2013 roku, wysłał 5000 BTC (prawie 500 milionów złotych) do giełdy Kraken, zgodnie z danymi dostarczonymi przez eksploratora blockchain OKLink. Ostatnia transakcja przeprowadzona przez ten adres miała miejsce w maju 2021 roku. Kurs BTC/USD spada w poniedziałek w okolice 19 634 USD.

Stare adresy Bitcoina zaczęły masowo przenosić swoje wirtualne monety

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, w ciągu ostatnich kilku tygodni duża liczba portfeli wielorybów zaczęła wychodzić ze stanu hibernacji. Adresy, które powstały prawie dekadę temu, zaczęły masowo przenosić swoje wirtualne monety.Według analizy udostępnionej przez firmę badającą kryptowaluty CryptoQuant może to być oznaką rosnącej presji sprzedażowej, ponieważ długoterminowi posiadacze szykują się do likwidacji swoich monet. Jednak duzi gracze są bardziej skłonni do sprzedawania zasobów za pośrednictwem punktów OTC, dlatego zdaniem ekspertów jest mało prawdopodobne, aby zepchnęli cenę Bitcoina znacznie niżej, nawet jeśli zdecydują się sprzedawać dużo monet w tym samym czasie. Możliwe jest również, że wieloryby po prostu przenoszą monety do różnych portfeli.

Po gorszych wynikach wszystkich wirtualnych aktywów w sierpniu, Bitcoin walczy o odbudowę bazy we wrześniu. Obecnie szósta sesja handlowa z rzędu oscyluje przy 20 000 USD.


W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

XTB

Bitcoiny (BTC) z ery Satoshiego

Kiedy bardzo stare portfele przenoszą swoje monety, pojawiają się spekulacje, czy takie transfery mogą być powiązane z tajemniczym twórcą oryginalnej kryptowaluty. W marcu tego roku portfel Bitcoina z czasów Satoshi Nakamoto, którego historia sięga aż do 2010 roku, transferował monety o wartości prawie 20 milionów dolarów.

Podobna transakcja przeprowadzona przez inny starożytny portfel miała miejsce w kwietniu. Mimo to jest bardzo mało prawdopodobne, aby którakolwiek z tych transakcji była w jakikolwiek sposób powiązana z Satoshim.

Bitcoin (BTC) oddala się do oporu 20 000 USD

Notowania BTC/USD spadają w poniedziałek ponad 1% docierając w rejon 19 634 USD. Tym samym kurs ponownie oddalił się od kluczowego poziomu 20 000 USD. Dopóki cena pozostaje poniżej impuls spadkowy powinien być kontynuowany z celem na czerwcowy dołek 17 592 USD. Z drugiej strony dopiero trwały powrót powyżej 20 000 USD ustabilizuje sytuację dla strony popytowej.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs franka prognozy na najbliższe dni | lotos notowania | pzu akcje notowania | aktualny kurs forinta | gpw akcje | theppro sklep | 1 btc |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here