Naga Markets2016-07-13_AMO-logoCykl All Markets Online powstał we współpracy z Windsor Brokers, który jako jedyny broker działający na polskim rynku oferuje tak bogaty wachlarz instrumentów. AMO to ponad 620,000 instrumentów finansowych udostępnionych dla handlu online. Dowiedz się więcej.


Rzut oka na rynek, wtorek 14 luty:

  • We wtorek oraz w środę prezes Fed przedstawi półroczny raport nt. polityki monetarnej przed Komisją Bankową Senatu USA. Słowa Janet Yellen będą uważnie słuchane pod kątem kolejnych ruchów FED.
  • Akcje spółki Apple (NASDAQ, ticker: AAPL) osiągnęły w poniedziałek poziom 133.29$, rejestrując tym samym nowy rekord. Spółka Apple, która ma bardzo dużą wagę w indeksie S&P500 wsparła wzrosty całego indeksu.
  • Niektórzy analitycy przewidują, że najbliższym wydarzeniem, które będzie źródłem niepewności i nerwów dla inwestorów będzie próba wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu FED przez administrację Trumpa.
  • Cena ropy zyskuje we wtorek wspierana przez OPEC. Przedstawiciel OPEC potwierdził, że z całą mocą nadal wspierane będzie ograniczenie produkcji.

Dobre wyniki T-Mobile

Spółka T-Mobile (NASDAQ, ticker: TMUS) przedstawiła dobre wyniki za czwarty kwartał fiskalny. Zysk na akcję EPS wyniósł 0.45$ wobec prognozowanego 0.29$. Dochód kwartalny osiągnął poziom 10.2 mld dolarów wobec konsensusu na poziomie 9.84 mld dolarów.

Podczas, gdy dochód w 4 kwartale fiskalnym 2016 roku wzrósł o 23% do 10.2 mld dolarów w całym 2016 roku wzrósł o 16% do poziomu 37.2 mld dolarów. Również zysk na akcję EPS w 2016 roku wzrósł o 106% do poziomu 1.69$.

Wyniki skomentował John Legere szef T-Mobile: „Te wyniki wskazują, że robienie tego co dobre dla klientów jest również dobre dla posiadaczy akcji spółki. W minionym roku osiągnęliśmy solidne wyniki finansowe +11% dochodu z usług oraz +23% całkowitego dochodu”.

Sytuacja na wykresie T-Mobile

Wtorkowe notowania (już po publikacji danych) rozpoczęły się od wzrostów i cena akcji szybko przetestowała poziom 62.50$. Akcje spółki zyskują po godzinie notowań niemal 1%.

Od końca stycznia 2017 roku akcje spółki poruszają się pomiędzy wsparciem 60$, a oporem 63.60$. We wtorek jeszcze zanim inwestorzy poznali kwartalne dane cena akcji obsunęła się do wsparcia na poziomie 60$. Co ciekawe na wykresie zaobserwować można wyraźny skok wolumenu podczas poniedziałkowej sesji co potwierdza dynamiczne odbicie od wsparcia 60$, które obserwujemy we wtorek.

Wzrostowe odbicie wsparte przez dobre dane powinno spowodować ruch, którego celem będzie opór na poziomie 63.60$. Trwałe przełamanie tego ostatniego rozpocznie nową falę wzrostową na wykresie spółki T-Mobile.

Warto spojrzeć również na wykres dla interwału D1. Od lutego 2016 roku cena akcji porusza się w wyraźnym trendzie wzrostowym, a linia trendu w tym momencie znajduje się, aż 10$ niżej niż obecna cena akcji.

T-MOBILE H1 - All Markets Online
Wykres T-MOBILE interwał H1.

Zobacz wszystkie darmowe webinary Comparic i Windsor, które odbędą się w lutym.

T-MOBILE D1 - All Markets Online
Wykres T-MOBILE interwał D1.

Powyższe wykresy pochodzą z platformy AMO oferowanej przez Windsor Brokers. Windsor brokers oprócz platformy AMO oferuje również handel na platformach MT4 i GWAZY.
tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here