Naga MarketsT-BULLT-Bull wchodzi w segment premium gier mobilnych z nową produkcją: “InfiniteCorp”, podała spółka. W najbliższym czasie gra wejdzie w fazę pre-order i pre-rejestracji.

“Nowa gra od Wrocławian stanowi dla studia wyjątkowe wyzwanie z kilku powodów. Przede wszystkim T-Bull stara się stawiać nacisk na interesującą rozgrywkę, która nie wpisuje się w znane standardy. Dlatego ‘InfiniteCorp’ to zupełnie nowa produkcja, która łączy w sobie kilka różnych gatunków gier. Ponadto, jest to pierwszy tytuł premium przeznaczony na urządzenia iOS i Android od T-Bull” – grę będzie można kupić w Polsce już za 13,99 zł” – czytamy w komunikacie.

“‘InfiniteCorp’ to dla nas krok w zupełnie innym kierunku niż dotychczas. Gra premium, która prezentuje przed graczem spójną linię fabularną, w której na każdym kroku gracz staje przed naprawdę trudnymi wyborami to dla nas coś wyjątkowego” – skomentował współzałożyciel i członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski, cytowany w komunikacie.

Dodał, że produkcja to kolejny krok w celu dywersyfikacji naszego portfolio.

“Eksplorujemy nowe pola, które mogą być kolejnym źródłem przychodów z olbrzymim potencjałem. Udowadniamy, że zależy nam na jakości” – wskazał Fijałkowski.

“‘InfiniteCorp’ wchodzi w najbliższym czasie w fazę pre-orderów i pre-rejestacji, na App Store i Google Play. Dobra nowina dla graczy z Polski jest taka, że w najnowszą produkcję studia T-Bull zagrają zarówno po angielsku jak i w ojczystym języku. Gra docelowo ma być dostępna w wielu językach. Na chwilę obecną deweloper nie zdradza dokładnej ilości planowanych tłumaczeń” – czytamy dalej.

Źródło: ISBNews


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Spółka zyskuje dzisiaj niemal 7% przy dobrych obrotach. Na wykresie wszystko wskazuje na kontynuację ruchu w kierunku głównego oporu w rejonie 21-22 zł.

tbull

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here