Polska spółka T-Bull zajmująca się produkcją i wydawaniem gier na urządzenia mobilne podczas wczorajszej sesji zyskała niemal 45%. Wszystko dzięki bardzo dobremu przyjęciu nowej gry “Tank Battle Heroes”.

T-Bull zadebiutował na GPW pod koniec sierpnia br. z ceną otwarcia na poziomie 44,40 zł. Wcześniej niewielka polska spółka notowania była na rynku NewConnect.

Od czasu debiutu na GPW, spółka zdążyła osunąć się do poziomu 21 zł w rezultacie negatywnego odbioru przez akcjonariuszy gry “Top Speed: Drag & Fast Racing”, dystrybuowanej na rynek chiński dzięki umowie ze spółką Beijing Wali Internet Technologies Co. Ltd. należącą do grupy Xiaomi.

Wzrost ponad szczyt z dnia debiutu

Pozytywne przyjęcie kolejnej gry sprawiło, że inwestorzy ponownie zdecydowali się na kupno akcji T-Bull. Tylko podczas wczorajszej sesji kurs wzrósł o niemal 45%, do poziomu 40 zł na zamknięciu.

Z kolei dzisiejsze otwarcie miało miejsce luką wzrostową na poziomie 42 zł, a cena maksymalna osiągnęła okrągły poziom 50 zł. Tym samym notowania przełamały maksima z dnia debiutu spółki na GPW.

Tank Battle Heroes napędza wzrosty

Tank Battle Heroes różni się nieco od poprzednich gier z portfolio T-Bull. Głównymi bohaterami gry są czołgi. Wśród nich znajdziemy maszyny znane z pól bitwy II Wojny Światowej jak i te, wykorzystywane w trakcie konfliktów z obecnych czasów.

źródło: play.google.com

Jak podaje T-Bull, łączna liczba pobrań wszystkich wyprodukowanych gier zarówno w sklepie Google Play jak i AppStore przekroczyła liczbę 350 milionów. Wydaje się, że nowa produkcja ma szansę wywindować tę liczbę znacznie w górę, zwłaszcza gdy spojrzymy na obecne statystyki (21.09.2018 r., godz: 12:50), które wskazują na ponad 100.000 pobrań w sklepie Google Play. Ponadto, gracze wyraźnie przepadają za nową produkcją, średnia ocen to 4,7/5 przy 424 recenzjach.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here