Naga MarketsT-BULLWyprodukowana przez spółkę T-Bull gra “Top Speed”, która przekroczyła dotychczas 46 mln pobrań, będzie dostępna na platformie Nintendo Switch w I kw. 2020 roku, podała spółka.

“Konsola od Nintendo w Polsce cieszy się niebywałą popularnością, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że to dla nas słuszny kierunek. Switch charakteryzuje się wysoką jakością, dlatego w pełni wykorzysta potencjał naszej produkcji. Jednocześnie jego mobilność i wszechstronność to cechy, które wysoko cenimy w T-Bull S.A., dlatego jesteśmy dumnie z możliwości pojawienia się na nowej platformie” – powiedział współzałożyciel i członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski, cytowany w komunikacie.

“Debiut ‘Top Speed’ na Nintendo Switch to jednak dopiero początek ekspansji T- Bull S.A. na tę konsolę, jak również na największe platformy gamingowe. Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych premier od rodzimego producenta na platformie Nintendo” – czytamy dalej.

Źródło: ISBNews

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki rośnie o poranku o około 2%. Na wykresie kurs oscyluje przy lokalnym wsparciu. Z uwagi, że mamy za sobą sporą przecenę, wydaje się, że możliwa byłaby korekta z tego wsparcia. Na razie jednak pozostaje czekać na jej zainicjowanie.

tbull

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here