Naga MarketsT-BULLT-Bull to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 416 milionów.

Dzisiaj premierę w sklepie Apple App Store miała gra Top Speed 2 produkcji T-Bull. Jest to kolejna część mobilnej gry. Pierwszą część na całym świecie doceniło ponad 41,5 miliona użytkowników. Kontynuacja kultowych już wyścigów przenosi rozgrywkę na zupełnie nowy poziom, który gwarantuje jeszcze większe emocje i satysfakcję. Dzięki trybowi multiplayer w grze możemy mierzyć się z użytkownikami z całego świata i umacniać swoją pozycję w globalnej tabeli kierowców.

“Cieszymy się mogąc udostępnić Top Speed 2 szerszej grupie użytkowników. Staraliśmy się, żeby kolejna część tej uznanej marki nie była tylko cyfrą przy nazwie gry, a faktycznym przeniesieniem rozgrywki na wyższy poziom”. – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A.

Gra oferuje m.in. aż 71 samochodów wyścigowych do odblokowania, fabułę nawiązująca klimatem do filmów akcji lat 90-tych, siedem podzespołów do podrasowania, stale rozbudowywany system multiplayer czy możliwość dokonywania zakładów walutą w grze – zwycięzca bierze wszystko.

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Akcje spółki drożeją dzisiaj o ponad 13% przy dobrych obrotach. Na wykresie mamy kolejne odbicie od czytelnego wsparcia. Cena powinna tym razem dokonać mocniejszego ruchu w górę i sięgnąć poziomu ostatniego wierzchołka tendencji spadkowej.

tbull
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje PKN Orlen wybijają ważny poziom. Spółka z nową, wyższą rekomendacjąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here