Naga MarketsDzisiejszą gorącą spółką dnia jest ponownie (!) spółka tworząca gry mobilne – T-Bull S.A. [TBL]. Wykres po raz kolejny zaskakuje wzrostami na poziomie przekraczającym 14,56 procent, choć w pewnym momencie spółka przekroczyła ponad 15 procentowy skok cen akcji podczas piątkowego handlu.

wykres TBL H4 30.08.2019
TBL H4 30.08.2019

Zdaje się, że ostatni komunikat spółki zadziałał zbawiennie na kształtowanie się cen akcji. Brzmiał on następująco: “Właśnie rozpoczęliśmy prace nad projektem. W tym momencie możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy na etapie tworzenia mechaniki, która jest kluczowa przy tego typu tytułach. Zaprezentowane przez nas koncepty pokazują tylko wycinek uniwersum” – powiedział współzałożyciel i członek zarządu T-Bull Damian Fijałkowski, cytowany w komunikacie.

W tym momencie spółka dociera do poziomu oporu – z którym mierzyła się również podczas wczorajszej sesji. Jednak poziom ten już niedługo powinien zostać przerwany (23,60 zł za akcję) i wykres powinien testować poziomy 25 zł za akcję. Najbliższe dwie – trzy sesje powinny potwierdzić obecny schemat wzrostowy oraz zakres ruchu do jakiego może dążyć spółka.

Orbex

Zobacz również: WIG20 odrabia 0,7%, a akcje Orange Polska zyskują ponad 3,5%. Cyfrowy Polsat traci najmocniej

Drugą spółka dnia również jest wykres już przestawiony podczas ostatnich podsumowań dnia – spółka Ursus S.A [URS], która rośnie dziś blisko 12 procent. Gigantyczne wzrosty zaraz przed końcem wakacji napawają optymizmem, do czego też przyczyniły się ostatnie wyniki spółki. W tym momencie z technicznego spojrzenia przede wszystkim co rzuca się w oczy to fakt, iż poziom 0,7800 zł za akcję został przerwany a spółka obecnie oscyluje wokół poziomu 0,8440 zł. Najbliższy poziom oporu to nadal strefa mocna – 0,9550 zł i właśnie ten poziom powinien zostać odwiedzony podczas najbliższej sesji handlowej. Dopiero po osiągnięciu poziomu oczekiwać się będzie korekty od wykresu spółki.

WYKRES URS H4 30.08.2019
URS H4 30.08.2019


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here