Naga MarketsT-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych.

tbull

Akcje spółki taniały podczas wtorkowej sesji o około 1% a sesja charakteryzowała się podwyższonymi obrotami. Spadki mogą zaskakiwać, gdyż spółka po zakończeniu poniedziałkowej sesji opublikowała raport z wynikami sprzedaży za listopad. Okazało się, że łączna ilość pobrań gier wyniosła w listopadzie aż 10,2 mln. Najbardziej popularną gra nadal jest Moto Rider GO, którą ściągnięto niemal 5 milionów razy. Co pozytywne, dwa kolejne miejsca zajmują nowe gry. Racing Xtreme 2 z liczbą pobrań niemal 2,5 milionów oraz na trzecim miejscu Tank Battle Heroes, która miała niemal milion pobrań w listopadzie. Koniec roku wygląda zatem bardzo pozytywnie, a spółka pracuje już nad kolejnymi projektami np. trwają beta testy Top Speed 2 oraz prace nad MMO strategy. Reakcja rynku jest dość słaba, aczkolwiek pozytywnie wyglądają obroty, które wraz ze spadkiem ceny maleją, co może oznaczać, że trwający ruch jest tylko korektą impulsu z końca listopada.

Zobacz również: Przegląd komunikatów GPW – ING, Cyfrowy Polsat, ZPUE

LPP zarządza markami modowymi Reserved, Cropp, House, Mohito i SiNSAY.

lpp
źródło xStation 5

Spółka zyskiwała podczas wczorajszej sesji około 4% przy dość niskich obrotach. Na wykresie kurs nadal porusza się w wąskiej konsolidacji, z której wybicie powinno wskazać dalszy kierunek. Wczoraj spółka przedstawiła interesujące dane. Salon Reserved w Londynie przy Oxford Street wypracował ponad 10 mln Funtów dokładnie rok po debiucie. W tym czasie udało się nawiązać współpracę z magazynem Vogue i utworzyć z nim wspólna kolekcję. Spółka jest zadowolona z wyników, trudno było spodziewać się lepszych w miejscu, gdzie panuje bardzo duża konkurencja. Reserved jest już obecny w 23 krajach, a w przyszłym roku wejdzie na rynek Finlandii oraz Bośni i Hercegowiny.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Salon w Londynie może być furtką do globalnego sukcesu polskiej spółki. Udany pierwszy rok bardzo cieszy. Współpraca z Vogue dobrze prognozuje. Widać, że udało się od razu wzbudzić zainteresowanie branży na bardzo konkurencyjnym rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here