Naga MarketsT-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych.

tbull

Te artykuły również Cię zainteresują

Spółka poinformowała podczas wczorajszej sesji, że miała w sierpniu ponad 5,3 mln pobrań swoich gier. Oznacza to wzrost w porównaniu z poprzednim miesiącem o 17%. Spółka w komentarzu wyraziła zadowolenie z uzyskiwanych wyników sprzedażowych. Głównym motorem sukcesu jest gra „Top Speed 2”, która została już pobrana ponad 300 tysięcy razy. Warto tutaj przypomnieć, że jest to druga część kultowej gry. Pierwowzór został pobrany aż 43 ml razy. Spółka wcześniej informowała także, że pracuje nad grą w pełni kierowaną na platformę Steam. W tzw. wczesnym dostępie zostanie ona pokazana do końca 2020 roku. Wykres wygląda jednak dość słabo i jedynym pozytywem jest to, że po potężnych spadkach, wyprzedaż wyhamowała i respektowane jest wsparcie okolic 20-21 zł. Wydaje się zatem, że wszystko co złe już jest w cenie i być może kurs w końcu zainicjuje mocniejsze odbicie. Pierwszym krokiem byłoby wybicie ponad poprzedni wierzchołek, gdyż mamy czytelny układ coraz niżej położonych szczytów.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Grupa Kapitałowa CD Projekt działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo.

cd projekt

Spółka otrzymała niedawno bardzo mocną rekomendację, jednak zdaje się, że obecnie trwa okres korekty. Nie powinno to zaskakiwać, ze względu na skalę wcześniejszej zwyżki. Cena względnie respektuje krawędzie kanału wzrostowego i obecna korekta inicjowana jest właśnie przy górnej krawędzi. Najbliższe istotne wsparcie mamy w rejonie 232-233 zł i jeżeli spółka odnotuje około 10% przecenę, kurs dotrze właśnie na to wsparcie. W tym roku, spadki o 10-13% były uznawane za okazję do tańszych zakupów i po takich spadkach kurs zawsze odbijał. Wczoraj spółka zapowiedziała trzeci dodatek do gry “Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana” pod tytułem “Żelazna Wola”. Ma on ukazać się 2 października. Zawartość rozszerzenia zostanie dodana do gry w formie darmowej aktualizacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here