Naga MarketsT-Bull [TBL], Boryszew [BRS] – Gorące spółki dniaProducent gier mobilnych, spółka T-Bull opublikowała w poniedziałek szacunkowe wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Wynika z nich, że od stycznia T-Bull odnotował 2,37 mln zł zysku netto. Przychody ze sprzedaży sięgnęły 5,48 mln zł, przychody łącznie: 8,39 mln zł. W piątek spółka podała także, że na platformie Steam pokazano nową grę “Outlaw Driver Simulator”, która ma oficjalnie zadebiutować w przyszłym roku.

    • T-Bull z 2,37 mln zł zysku netto od początku roku
    • Spółka zapowiedziała nową grę
    • Boryszew z kolejnym stratnym kwartałem

Jest to kolejny symulator dotyczący mechaniki samochodowej czyli gra, której tematyka ma pewien potencjał. Po za samej rozbudowanie auta, w grze chodzi także o walkę o pozycję w przestępczym półświatku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nadal w konsolidacji

Na wykresie, notowania wzrosły od połowy listopada o 35% i obecnie wydaje się, że zwyżka wyhamowuje. Głównym celem nadal pozostaje wybicie oporu w rejonie 29-30 zł.

tbull


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Reakcja lepsza niż wyniki

Przemysłowa spółka Boryszew także pochwaliła się wczoraj wynikami za III kwartał. Spółka wygracowała w tym okresie 113,64 mln zł skonsolidowanej straty netto wobec 15,61 mln zł zysku rok wcześniej. Strata operacyjna wyniosła 103,64 mln zł wobec 42,12 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 406,85 mln zł wobec 1 577,17 mln zł rok wcześniej. Strata pojawia się także, gdy zsumujemy wynik od początku roku.

boryszew

Po trzech kwartałach strata sięga 113,49 mln zł. Trzeci kwartał był więc jednym ze słabszych okresów w historii spółki, a kiepski wynik po trzech kwartałach sprawia, że trudno myśleć o pozytywnym zaskoczeniu w kontekście całego roku. Nie jest to jednak żadne zaskoczenie na rynku, a kurs spółki spada od marca 2017 roku. Kluczowym poziomem w najbliższym czasie może być okolica 2,81 zł. Zejście niżej może oznaczać zakończenie wzrostowej korekty.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here