Naga MarketsNareszcie nadeszła wyczekiwana kontynuacja uznanej gry wyścigowej, którą do końca kwietnia 2019 pobrano ponad 40 milionów razy. Zgodnie z komunikatem spółki T-Bull, data premiery gry Top Speed 2 przypadnie na 11 czerwca 2019 roku i będzie dostępna do ściągnięcia od razu w sklepie Google Play dla urządzeń mobilnych.


Zobacz również: WIG20 najwyżej od miesiąca. Orange rośnie o 15%, Play o 11%!

Top Speed pobije kolejny rekord pobrań?

Top Speed 2 jest grą z gatunku wyścigów samochodowych. To kontynuacja uznanego tytułu Top Speed, który w ciągu niecałych 4 lat został pobrany ponad 40 milionów razy. Druga odsłona jest o wiele bardziej atrakcyjna, rozwinięta i przede wszystkim zaawansowana technologicznie. Posiada ona rozbudowany tryb multiplayer umożliwiający prowadzenie rozgrywek wraz z innymi graczami z całego świata – napisano w komunikacie.

Spółka poinformowała również, iż pierwotna wersja gry będzie dostępna głównie dla posiadaczy urządzeń mobilnych cechujących się dużą wydajnością, a z czasem będzie dostosowywana do większej ilości smartfonów.

To wyjątkowo ekscytujące ogłoszenie, nie możemy się doczekać wrażeń graczy z drugiej odsłony Top Speed. W porównaniu do pierwszej części gry, praktycznie wszystko uległo poprawie. Gra wygląda i brzmi lepiej, a rozgrywka jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca – powiedział Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i Prezes zarządu T-Bull S.A.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW. Przychody ze sprzedaży wyniosły 7,38 mln zł w 2018 r.

Akcje T-Bull rosną dziś ponad 25%

Akcje spółki ustanowiły dziś szczyt na poziomie 30,76 zł. Kolejnym oporem jest poziom 37,75 zł, a jego przebicie otworzy drogę do szczytu z września 2018 roku w okolicach poziomu 50,03 zł. Z drugiej strony główne wsparcie stanowi formacja potrójnego dołka w rejonie 21,60 zł.

Zobacz również: Orange i Play rosną o ponad 10% przy podwyższonych obrotach

kurs tbull w czwartek 6 maja 2019
xStation XTB


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here