Naga MarketsT-Bull debiut na rynku New ConnectJak możemy przeczytać w raporcie, T-Bull odnotował 0,36 mln zł jednostkowej straty netto w III kw. 2019 r. wobec 0,85 mln zł zysku rok wcześniej. Strata operacyjna wyniosła 0,11 mln zł wobec 1,07 mln zł zysku rok wcześniej a przychody ze sprzedaży sięgnęły 1,47 mln zł w III kw. 2019 r. wobec 1,82 mln zł rok wcześniej.


T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P), które udostępniane są za pośrednictwem globalnych platform: Google Play (Android), AppStore (iOS Apple), Windows Phone (Windows Mobile), BlackBerry World (BlackBerry OS), a także Amazon i Opera Mobile Store. W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

W I-III kw. 2019 r. spółka miała 0,2 mln zł jednostkowej straty netto w porównaniu z 2,46 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 4,7 mln zł w porównaniu z 5,43 mln zł rok wcześniej.

 

Cena akcji T-Bull na historycznych minimach

Spoglądając na notowania T-Bull na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zauważymy, że wskutek przedstawionego dziś raportu finansowego, cena akcji spółki osunęła się o ponad 8% do najniższego poziomu w historii.

T-Bull Daily
T-Bull Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBitcoin spada do 7100 dolarów. Kurs BTC w grudniu tracił niemal 18%
Następny artykułKurs bitcoina będzie można przewidzieć za pomocą uczenia maszynowego?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here