Naga MarketsT-Bull przyjął program motywacyjny uzależniony od kapitalizacji 60 mln zł w 2022Rada nadzorcza T-Bull przyjęła, zgodnie z rekomendacją zarządu, program motywacyjny dla wybranych członków organów i współpracowników spółki, z warunkiem osiągnięcia przez spółkę kapitalizacji na poziomie co najmniej 60 mln zł do końca 2022 r., podał T-Bull.

Retro

T-Bull musi osiągnąć kapitalizację na poziomie co najmniej 60 mln zł

“Program motywacyjny będzie polegał na emisji warrantów subskrypcyjnych spółki uprawniających do objęcia akcji serii H, jeśli do dnia 31 grudnia 2022 r. kapitalizacja T-Bull wyniesie co najmniej 60 mln zł” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Po spełnieniu ww. warunku uprawnionymi do objęcia warrantów będą członkowie zarządu (prezes Damian Fijałkowski i członek zarządu Grzegorz Zwoliński), przewodniczący rady nadzorczej Radosław Łapczyński (każdemu z nich zostanie zaoferowanych 200 528 sztuk warrantów subskrypcyjnych) oraz dwie osoby współpracujące ze spółką na poziomie strategicznym: January Ciszewski oraz Artur Błasik (każdemu z nich zostanie zaoferowanych 136 625 sztuk warrantów subskrypcyjnych), wynika także z materiału.

Akcjonariusze spółki zdecydują o przyjęciu programu motywacyjnego podczas walnego zgromadzenia zwołanego na 6 kwietnia 2021 r., podano w osobnym komunikacie.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here