Naga MarketsT-BULLWrocławski deweloper z rynku regulowanego GPW, T-Bull, podpisał umowę ramową z inwestorem, dotyczącą współfinansowania 5 produkcji gier symulatorowych na platformy PC i konsole.

  • Zgodnie z zapowiedziami z początku października br., kiedy T-Bull podpisał list intencyjny z inwestorem,
  • zawarta została umowa ramowa z inwestorem na produkcję pięciu symulatorów.
  • Pierwsze zapowiedzi gier powinny ukazać się na platformie Steam jeszcze w tym roku, a kolejne na początku przyszłego.

T-Bull informuje o poszerzeniu działalności

W ramach umowy inwestor zobowiązał się do współfinansowania gier w zamian za udział w dochodach generowanych przez poszczególne projekty. Do każdego projektu zostanie podpisana umowa wykonawcza precyzująca budżet, harmonogram i opis projektu.

Podpisanie umowy z inwestorem to ostateczne potwierdzenie intencji wyrażonych wcześniej w liście intencyjnym – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i CTO studia T-Bull.

Chcemy dywersyfikować źródła przychodów Spółki i w pełni wykorzystać potencjał społeczności graczy. Zwłaszcza, że różne urządzenia – mobile, PC, konsole – dają inne możliwości komercjalizacji projektów. Szczegóły zaprezentujemy wkrótce w formie aktualizacji naszej strategii rozwoju na najbliższe lata. – dodaje Damian Fijałkowski – Rozwijając się nadal na rynku gier mobilnych, chcemy poszerzyć grono naszych fanów o graczy PC i konsolowych, a nasze portfolio o gry, które w pełni pokażą nasze możliwości graficzne i programistyczne. Pierwsze projekty zamierzamy zrealizować w popularnym dzisiaj, szerzej niż kiedyś rozumianym, gatunku symulatorów. Chcemy jednak wzbogacić go o elementy z innych kategorii gier.

T-Bull S.A. To polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 500 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAllegro: 8,3 mld zł w transakcjach pakietowych po zakończeniu sesji na GPW w poniedziałek
Następny artykułEBC nie chce iść w ślady Fed, informują źródła z banku centralnego
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here