Naga MarketsZarząd T-Bull S.A. informuje, że w dniu 17 grudnia 2020 roku zawarł list intencyjny z EKIPA S.A., zgodnie z którym strony zamierzają współpracować w zakresie produkcji, wydawania i promocji gier na różnych platformach dystrybucji.

  • List intencyjny przewiduje podpisanie umowy ramowej precyzującej zasady współpracy do dnia 31.01.2021r.
  • EKIPA to kilkunastoosobowa grupa, której założycielem i członkiem jest popularny youtuber Karol Wiśniewski ps. Friz.
  • Friz obecnie ma ponad 4 mln subskrypcji w serwisie YouTube

T-Bull chce współpracować z EKIPA S.A. To już druga spółka gamingowa na liście firmy popularnego YouTubera

Tylko w samym 2020 roku wszystkie filmy na kanałach EKIPY wygenerowały niemal 1,5 mld wyświetleń w serwisie YouTube, łączna liczba subskrybentów na wszystkich kanałach EKIPY oraz jej członków w serwisie YouTube to ponad 14 mln, a łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków EKIPY w serwisie Instagram to także ponad 14 mln. Ze względu na planowany bardzo ścisły charakter współpracy, Strony nie wykluczają wzajemnego zaangażowania kapitałowego.

Te artykuły również Cię zainteresują
W środę o podpisaniu listu intencyjnego informował natomiast All in Games! Informacja została przekazana w postaci listu intencyjnego, zgodnie z którym spółki rozpoczęły negocjacje zmierzające do współpracy przy stworzeniu i wydaniu gry. Na ten moment nie jest jeszcze jasne, jak będzie wyglądała planowana gra.

W czwartek natomiast szczegóły wejścia EKIPA S.A. na giełdę prezentowała spółka JR Holding. Zgodnie z zawartą umową zainwestuje w EKIPA S.A. oraz doprowadzi do upublicznienia tej spółki na rynku NewConnect lub rynku regulowanym GPW poprzez odwrotne połączenie ze spółką publiczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here