Naga MarketsT-BULLT-Bull miał 4,5 mln pobrań gier w lipcu 2019 r. Wyniki utrzymują podobny poziom jak w czerwcu i przekładają się na łączną skumulowaną liczbę pobrań w wysokości 421,5 mln, podała spółka.

“Rynek gier codziennie się zmienia. Tak naprawdę nigdy nie będziemy mogli powiedzieć, że znamy receptę na grę, która trafi we wszystkie gusta, jednak wydarzenia takie jak Casual Connect pozwalają na wymianę doświadczeń z wielu rynków. To wyjątkowa szansa na odkrywanie nowych możliwości, które finalnie wpływają na zwiększenie zadowolenia graczy, a to jest dla nas najważniejsze. Jest to dla nas bardzo dobra okazja, aby pokazać nasze gry i projekty innym developerom i porozmawiać na ich temat w gronie specjalistów” – powiedział członek zarządu Damian Fijałkowski, cytowany w komunikacie.

Źródło: ISBnews

Orbex

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki rośnie dzisiaj o około 4% jednak przy dość niskich obrotach. Na wykresie niewiele brakuje już do zejścia na historyczne minima notowań. Wydaje się, że dobra sytuacja na rynku spółek gamingowych, powinna pomóc w dokonaniu choćby chwilowego odbicia od tego poziomu wsparcia.

tbull
źródło xStation 5

Czytaj także: Akcje Bloober Team niebawem po 100 zł. Ogromne nadzieje z debiutem “Blair Witch”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here