Naga MarketsT-Bull zawarł z inwestorem umowę wykonawczą dotyczącą współfinansowania projektu gry symulatorowej na PC, z możliwością portowania na konsole – “Projekt nr 4”, podała spółka.

T-Bull współfinansuje kolejną grę

“Zapowiedź ‘Projektu nr 4’ zostanie opublikowana na platformie Steam po publikacji trzech trailerów do projektów, o których zarząd informował odpowiednio raportami bieżącymi nr 46/2020 z 20.10.2020r., nr 47/2020 z 22.10.2020r. oraz nr 48/2020 z 27.10.2020r. Wszystkie ww. tytuły będą ze sobą powiązane zarówno tematycznie, jak i rodzajowo, co pozwoli osiągnąć efekty synergii przy prowadzonych kampaniach marketingowych” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na podstawie umowy wykonawczej, inwestor zobowiązał się do współfinansowania “Projektu nr 4”, który zostanie zrealizowany przez spółkę, w zamian za procentowy udział w dochodach z komercjalizacji gry – revenue share. Wkład producencki wnoszony przez inwestora jest bezzwrotny, podano także.

“Po opracowaniu ‘Projektu nr 4’, T-Bull S.A. będzie posiadaczem praw do gry, niezbędnych dla realizacji celu jakim jest wytworzenie i wprowadzenie gry na rynek” – podsumowano w materiale.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here