Naga MarketsT-Bull zawarł z inwestorem umowę wykonawczą dotyczącą współfinansowania projektu gry symulatorowej na PC, z możliwością portowania na konsole – “Projekt nr 3”, podała spółka.

T-Bull planuje kolejną grę

“Strony postanowiły, że zapowiedź ‘Projektu nr 3’ zostanie opublikowana na platformie Steam po publikacji trailerów do projektów nr 1 i 2, raporty bieżące T-Bull S.A. nr 46/2020 z 20.10.2020r. i nr 47/2020 z 22.10.2020 r. Kolejność publikacji teaserów gier wynika z harmonogramu podpisywania umów wykonawczych, ale również ze strategii marketingowej emitenta, która zakłada crosspromocję między poszczególnymi tytułami, których zarówno rodzaj rozgrywki, symulator, jak i tematyka pozycjonują ww. gry w podobnej grupie docelowej” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na podstawie umowy wykonawczej, inwestor zobowiązał się do współfinansowania “Projektu nr 3”, który zostanie zrealizowany przez spółkę, w zamian za procentowy udział w dochodach z komercjalizacji gry (revenue share). Wkład producencki wnoszony przez inwestora jest bezzwrotny.

“Po opracowaniu ‘Projektu nr 3’, T-Bull będzie posiadaczem praw do gry, niezbędnych dla realizacji celu, jakim jest wytworzenie i wprowadzenie gry na rynek” – podsumowano w materiale.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here