Naga Markets

T-Bull i gamingowa część Ekipa Holding udostępniły grę 'My Dino Friend'Warszawa, 09.12.2021 (ISBnews) – T-Bull oraz GG Bay – gamingowa organizacja grupy Ekipa Holding – udostępniły grę mobilną “My Dino Friend”, poinformował prezes T-Bull Damian Fijałkowski.

“‘My Dino Friend’ to dla nas wyjątkowy projekt, przy którym pracował kolektyw kreatywnych, otwartych i zaangażowanych twórców. W rezultacie stworzyliśmy grę, która dotrze do szerokiego grona odbiorców i nie możemy doczekać się jej odbioru. Współpraca z GG Bay i fantastycznym zespołem Ekipy były dla nas niezwykle motywujące, czujemy, że wzajemnie się uzupełniamy i dzisiejsza premiera to dopiero początek długoterminowej relacji” – powiedział Fijałkowski, cytowany w komunikacie.W rozmowie z ISBnews dodał, że na początku przyszłego roku planowana jest prezentacja road mapy rozwoju tytułu.

“‘My Dino Friend’ to pilotaż naszej współpracy z Ekipą, który rozwinął się w pięć razy większy projekt niż pierwotnie zakładaliśmy. Mamy plan rozwoju dla tej gry i kolejne wspólne projekty w toku. Jednym z nich jest duży projekt w ramach nowego uniwersum, jakie tworzy Ekipa. Współpraca zapowiada się na długą i angażującą. Będziemy zwiększać ekipę deweloperów, którzy będą pracować nad projektami T-Bull i GGBay” – dodał prezes.

Premiera miała miejsce w sklepie Google Play (system Android). Gra będzie także udostępniana na innych platformach dystrybucyjnych. Gra została stworzona we współpracy z GG Bay (dawniej Ekipa Games). Pierwszy softlaunch odbył się 8 listopada tego roku. Zgodnie z umową, koszt produkcji oraz koszt marketingu do premiery wyniósł 1,2 mln zł. Gra ma zaplanowane duże aktualizacje w nadchodzącym roku, podano także.

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

Sebastian Gawłowski

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pge akcje wykres | ccc akcje | allegro notowania | jak kupić ethereum | lpp akcje wykres | akcje pgnig | stalprodukt akcje prognozy |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here