Naga MarketsT-BULLT-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). W sierpniu 2018 r. spółka zadebiutowała na głównym rynku GPW.

Spółka poinformowała o tym, że wersja beta gry “Top Speed 2” zadebiutowała na platformie Android. Polska znalazła się na liście krajów wybranych przez twórców do przeprowadzania beta-testów. Gra jest już na zaawansowanym etapie produkcji, a najbliższy czas spółka  poświęci na udoskonalanie produktu, testowanie różnych rozwiązań i zbieranie opinii od graczy. “Top Speed 2” jest kontynuacją pierwszej części gry, która może pochwalić się już ponad 35 milionami pobrań łącznie.

“Docelowo tytuł będzie dostępny w innych sklepach z aplikacjami takich jak: Apple App Store, Mi App Store (Xiaomi), Apps Club (Bemobi). Twórcy oczekują, że średni docelowy przychód z użytkownika w sklepie Google Play wynosić będzie 0,5 USD, a liczba ściągnięć każdego dnia – 20 tys” – napisano w komunikacie.

“Bardzo cieszy nas fakt, że możemy podzielić się z graczami efektami wielu miesięcy ciężkiej pracy nad naszą najnowszą produkcją ‘Top Speed 2’. Podczas etapu otwartej bety chcemy poznać opinię graczy, jak również wspólnie z nimi dokonać ewentualnych modyfikacji w rozgrywce. Feedback naszych użytkowników jest dla nas niezwykle ważny, gdyż to m.in. dzięki temu mamy na koncie setki milionów pobrań” – powiedział prezes T-Bulla Grzegorz Zwoliński, cytowany w materiale.

“Producenci gry utrzymują oczekiwania względem ilości pobrań i monetyzacji ich najnowszego tytułu. Spodziewana ilość pobrań ma wynieść średnio 20 000 dziennie w sklepie Google Play, natomiast średni przychód z każdego pobrania gry w sklepie to zgodnie z oczekiwaniami 0,5 USD. Według założeń spółki, Polska może znaleźć się na 13. miejscu na liście krajów, w których ‘Top Speed 2’ pobierany będzie najczęściej. Deweloper poinformował również, że oczekiwana średnia ocen nadchodzącej produkcji ma wynieść 4,7/5” – dodano.

Spojrzenie na wykres:

Notowania podczas dzisiejszej sesji lekko spadają. Około południa spółka traci około 4%. Wcześniej jednak cena wyraźnie podskoczyła. Warto zwrócić uwagę na pozytywny układ wolumenu. Obroty rosną w czasie ostatnich dwóch sesji wzrostowych, podobnie było pod koniec października. Jest to pozytywne, że wzrostom towarzyszy wzrost obrotów, a przy spadkach obroty maleją. Możliwe więc, że przekształci się to w mocniejszy ruch wzrostowy. Obecnie kluczowe jest przełamanie oporu w okolicach 37 zł.

tbull

Czytaj także: Zapiski giełdowego spekulanta: CD Projekt – będzie rajd św. Mikołaja?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here