Naga Markets

28 czerwca 2013 8:15

EUR/USD przebiło pierwszy z oporów na 1.3060 i udanie przetestowało go od góry. Oznaczać to powinno dalsze wzrosty do bardzo silnego poziomu 1.3150, gdzie znajduje się techniczny opór oraz 38,2% zniesienia Fibonacciego spadków.

Jeśli cena tam dojdzie można szukać sygnałów do otwarcia pozycji krótkiej. Po spadkach wszystko rozstrzygnie się na 1.3000. Jeśli wsparcie się obroni oznaczać to będzie zahamowanie trendu spadkowego i ruch horyzontalny, bądź większe wzrosty.

Przebicie 1.3000 otworzy drogę do dynamicznych spadków.

Szykuje się większa korekta na EUR/USD. Cel: 1.3150Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułJak grać na AUD/USD – analiza Merrill Lynch na wykresie od 1971 roku!
Następny artykułZwiększa się prawdopodobieństwo interwencji na czeskiej koronie
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here