Naga MarketsLogo TMS Brokers w siedzibie domu maklerskiegoKlienci Domu Maklerskiego TMS Brokers mogą już korzystać z szybkich płatności za pośrednictwem BLIKA. Co więcej, broker oferuje także usługę One Click BLIK – po zapamiętaniu urządzenia podczas pierwszej płatności, przy kolejnych transakcjach nie trzeba już podawać kodu BLIK, co znacznie przyspiesza i upraszcza wpłatę.


Zasilenie rachunku maklerskiego w TMS Brokers stało się jeszcze prostsze – od teraz każdy Klient może wpłacić pieniądze wybierając szybkie płatności BLIK. Aby to zrobić, wystarczy przepisać kod z aplikacji mobilnej swojego banku i potwierdzić transakcję 4-cyfrowym PINem. 

Dla tych, którzy chcą płacić jeszcze szybciej, udostępniona została usługa One Click BLIK. Wystarczy w trakcie standardowej transakcji BLIKIEM zaakceptować w aplikacji mobilnej swojego banku zaproszenie do zapamiętania TMS Brokers. Dzięki temu przy kolejnej wpłacie, nie trzeba będzie wpisywać już kodu BLIK. Wystarczy wybrać BLIKA i potwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku w telefonie kodem PIN.

BLIK to kolejna metoda płatności udostępniana przez TMS Brokers dla wygody Klientów. Aby zasilić rachunek maklerski można również wybrać szybkie przelewy internetowe za pośrednictwem Blue Media czy Dotpay, tradycyjny przelew, a także karty kredytowe czy debetowe Visa i MasterCard. 

Więcej o rachunku maklerskim TMS Connect: tutaj.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTheresa May prosi o ponowne wydłużenie artykułu 50
Następny artykułKurs dolara (USD) przed NFP, czego spodziewać się na sesji amerykańskiej
Logo TMS
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. to pierwszy walutowy dom maklerski na polskim rynku, obecny również w Hiszpanii, na Litwie i Łotwie. Od lat zapewnia inwestorom dostęp do szerokiej gamy produktów z najważniejszych giełd świata - walut, kryptowalut, kontraktów na indeksy, surowce czy akcje. Wysoką jakość oferowanych przez firmę usług potwierdzają liczne nagrody m.in. Bloomberg EUR/PLN Forecast Accuracy, Ranking Q4 2018, FXCuffs 2018 Nagroda za transparentność oferty, Money.pl No.1 Forex Platform 2015, FX Week Short-Term Ranking 2015, Best Central Europe FX Broker 2011 - World Finance.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here