Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Już dzisiaj zapraszamy na webinar poświęcony systemowi zapewniającemu 60% skuteczności – wybicie z kanału nocnego. Start o 18:00


Środa podobnie jak początek tygodnia jest raczej pozbawiona większej ilości istotnych odczytów. W nocy poznaliśmy jedynie CPI i PPI Chin – wyniki okazały się zdecydowanie gorsze od prognoz, co od razu można było zobaczyć na osłabiającym się dolarze australijskim.

O godzinie 21:00 rozpocznie się posiedzenie Banku Rezerw Nowej Zelandii, podczas którego zostanie podjęta decyzja odnośnie stóp procentowych. Poznamy również oświadczenie dotyczące polityki pieniężnej banku – zorganizowana będzie również konferencja.

Konsensus zakłada, że RBNZ utrzyma swoją główną stopę procentową na niezmienionym poziomie 3.5%. Oświadczenie będzie natomiast wyraźnym znakiem, że bank centralny posiada dużą pewność co do prognoz gospodarczych, szczególnie w obliczu ostatnich danych. Pozostanie to jednak w opozycji do opinii, że globalna gospodarka – oprócz amerykańskiej – cały czas spowalnia. Bardzo możliwe, że retoryka RBNZ odnośnie lokalnej waluty w końcu zostanie podkręcona.

Silne i słabe aktywa finansowe

Wczoraj na rynkach obserwowaliśmy bardzo silną deprecjację dolara. O ile na większości par sytuacja została już dzisiaj opanowana, to USD/JPY nadal opada. Obecnie znajduje się na poziomie 119.237, czyli poniżej naszego kluczowego wsparcia, które miało zapewnić niemal stuprocentowe odbicie. Warto jednocześnie zauważyć, że wczoraj USD/JPY testował nawet okolice 118.00!

SILNE: JPY, CAD

SŁABE: USD

Propozycje handlowe na koniec dnia – opory na złocie

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was trzy analizy techniczne pod opcje binarne:

– AUD/JPY – kanał spadkowy i ważny poziom wsparcia

– AUD/NZD – możliwe wzrosty

– EUR/GBP – opór + linia trend + pin bar

Na złocie H4 cena znalazła się przy lokalnym poziome S/R na 1.235.83USD. Kolejny poziom oporu (wyznaczany z wykresu tygodniowego) znajduje się na 1250USD. W miejscu tym rozegrać mogą się dwa scenariusze. Scenariusz A to odbicie ceny od najbliższego oporu i powrót do trendu spadkowego. Scenariusz B to natomiast trochę silniejsze wzrosty i dopiero później powrót do podażowego momentum.

GOLDH4 10.12

W okolicach zaznaczonych wsparć dzisiaj jak i w najbliższych dniach szukać będziemy sygnałów sprzedażowych. Ogólna tendencja powinna być prospadkowa, co wspiera obowiązujący w szerszej perspektywie trend południowy.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here