Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


Analizy powstają w oparciu o sentyment Dukascopy, który można zobaczyć w tym miejscu.


EUR/USD

eurusd291119

Nic ciekawego nie dzieje się od kilku dni na parze EUR/USD. Para po wyrysowaniu impulsu spadkowego i pokonaniu tygodniowej linii Tenkan, pozostaje w konsolidacji. Powstał nawet mały Inside Bar. Jak pisałem wczoraj, spodziewam się wybicie z niego w górę i ruchu w kierunku płaskiej i długiej linii SSB chmury wzrostowej. W dalszym ciągu zakładam, że powstała piątka po odrzuceniu dziennej linii Kijun powinna mieć swoją kontynuację. Ruch w kierunku wspomnianej SSB będzie odbywał się w ramach fali 2b. Odrzucenie linii może dać sygnał do zagrania pod spadkową falę 3c. Jednak głównym moim scenariuszem, pozostaje ten wzrostowy. Zakłada on, że spadki jakie oglądamy od momentu odrzucenia tygodniowej linii Kijun, są korektą impulsu wzrostowego jaki wyrysował się od ostatniego dołka. Po zakończeniu korekty zobaczymy kontynuację wzrostów w ramach fali 3C.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here