Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


Analizy powstają w oparciu o sentyment Dukascopy, który można zobaczyć w tym miejscu.


EUR/USD

Para EUR/USD w dalszym ciągu pozostaje w konsolidacji wewnątrz Inside Bara tuż pod kluczowym oporem. Jeżeli obecny ruch odbywa się w ramach fali czwartej ostatniego wzrostu, powinniśmy w najbliższym czasie zobaczyć kolejny atak na wspomniany poziom. Natomiast wybicie dołem z Inside Bara może doprowadzić do spadków w kierunku ostatnio pokonanego oporu.

Jak co poniedziałek, na wykresie głównym jaki na wykresie sentymentu nic się nie dzieje. Pozostaje czekać.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

GBP/USD

Bardzo podobną sytuację jak wyżej mamy i na parze GBP/USD. Para została zamknięta w Inside Barze tuż pod kluczowym oporem. Na wykresie z naniesionym wskaznikiem Ichoimoku poziom ten pokrywa się z płaską linią Senkou Span B z wykresu tygodniowego. jej pokonanie otworzy drogę do wyższych poziomów i powinniśmy zobaczyć ruch w kierunku poziomu 1,4500.

USD/JPY

Troszkę więcej dzieje się na parze USD/JPY. Para nie może się zdecydować odnośnie strefy wsparcia/oporu. Wydawało się, że ostatnia obrona wsparcia mocną świeczką może mieć swoją kontynuację, ale tak się nie stało. Para ponownie znalazła się pod strefą. Jeżeli para w najbliższym czasie nie wróci powyżej, spodziewać należy się spadków w ramach kontynuacji fali 3C.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu. Widżet do śledzenia sentymentów rynkowych dostępne jest natomiast w dziale Narzędzia portalu Comparic.pl.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here