Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.USD/JPY

usdjpy231019

Jak wspominałem rano, para USD/JPY pozostaje zamknięta w Inside Barze tuż powyżej kluczowej linii jaką jest tygodniowa linia Kijun. Uznaje falę jaka powstałą po odrzuceniu linii Tenkan W1 za pierwszą w fali 3C, a to oznacza, że szukam pozycji pod wzrosty. Korekta jaka powstała od szczytu przybrała formę korekty prostej, której fala c dotarła do przedłużonej linii Kijun W1. Linia została odrzucona i teraz mamy dwie możliwości. Pierwsza to początek fali trzeciej już z obecnych poziomów. Druga to budowa fali B w większej strukturze korekcyjnej.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

USD/JPY

usdjpy231019b

Na wykresie H4 pojawił się sygnał do zagrania pod pierwszy scenariusz. Parze udało się wybić góra z chmury wzrostowej. Ruch nie wygląda na część fali b w korekcie wyższego rzędu, dlatego zaryzykowałem zagranie pod scenariusz z rozpoczynającą się falą trzecią fali 3C.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu. Widżet do śledzenia sentymentów rynkowych dostępne jest natomiast w dziale Narzędzia portalu Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here