Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.AUD/USD

audusd190919

Para AUD/USD w dalszym ciągu pozostaje w trendzie spadkowym. W ostatnim wpisie odnośnie tej pary zakładałem, że ostatnia fala spadkowa powinna mieć swoją kontynuację i tego się cały czas trzymam. Fala spadkowa zakończona jest trójką, co może oznaczać budowę korekty nieregularnej. W tym przypadku, wzrosty jakie oglądamy po odrzuceniu strefy wsparcia powinny być jej falą c. Fala ta dotarła do tygodniowej linii Tenkan. Linia została odrzucona i od tego momentu oglądamy spadki. Może to być początek kolejnej fali spadkowej lub dopiero fala a w korekcie prostej. Trzeci scenariusz zakłada zakończenie spadków. Oznacza to, że powstały impuls wzrostowy jest pierwszą falą większego odbicia. Obecnie para testuje dzienną linię KIjun i jeżeli ją pokona, to na niższym TF będzie można szukać pozycji pod minimum falą c korekty prostej.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu. Widżet do śledzenia sentymentów rynkowych dostępne jest natomiast w dziale Narzędzia portalu Comparic.pl.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here