Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.AUD/CAD

audcad171019a

Para AUD/CAD od dłuższego czasu pozostaje w trendzie spadkowym. Ostarnia fala spadkowa dotarła do mocniejszej strefy wsparcia, która rozciąga się w okolicach poziomu 0.08820. Strefa została odrzucona łączonym Pin Barem i powstała fala impulsu. Dotarła ona do tygodniowej linii Tenkan i chmury spadkowej. Linia została odrzucona i od tego momentu oglądamy spadki, które powinny korektą powstałego impulsu czyli fali 1A. Korekta przybrała formę korekty nieregularnej. Jej fala c została przedłużona kolejną falą spadkową i dotarła do dolnego ograniczenia strefy wsparcia, jaką można wyznaczyć na przedostatnim ostatnim dołku. Od wczoraj po kolejnym Pin Barze oglądamy wzrosty, które są piątką. Zakładam, że jest to pierwsza fala, wzrostowej fali 3C.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

audcad171019b

Na wykresie H4 wyraźnie widzimy powstałą piątkę. Fala dotarła do linii Tenkan W1 i tam się zakończyła. Spodziewam się korekty w ramach fali 2B w kierunku płaskiej linii SSB chmury spadkowej. Jej odrzucenie powinno dać sygnał do zagrania pod wzrostową falę 3C.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu. Widżet do śledzenia sentymentów rynkowych dostępne jest natomiast w dziale Narzędzia portalu Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here