Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.EUR/JPY

eurjpy101019

Spadki na parze EUR/JPY dotarły do strefy wsparcia, która znajduje się w okolicach poziomu 116.000. Wsparcie zostało odrzucone i od tego momentu oglądaliśmy pierwszą falę wzrostową, która dotarła do tygodniowej linii Tenkan i można ją oznaczyć jako falę 1A. Jeżeli spojrzymy na wykres od szczytu to para ma za sobą trzy fale spadkowe. Może to oznaczać zakończenie spadków i jest szansa na większą korektę.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

eurjpy101019b

Na wykresie dziennym wyraźnie widzimy falę 1A, która dotarła do chmury spadkowej i ją odrzuciła. Od tego momentu oglądamy korektę, która zatrzymała się w okolicach tygodniowej linii Tenkan. Obecnie para próbuje linię pokonać. Taki ruch może być początkiem zakładanej fali 3C, a to oznacza szansę na zagranie. Trwałe wyjście powyżej Tenkan W1 i Kijun D1 taki scenariusz potwierdzi. Po wyrysowaniu się pierwszego impulsu, będzie można na niższym TF szukać pozycji pod zagranie na wzrosty. Miejscem docelowym dla takiego ruchu będzie tygodniowa linia Kijun.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu. Widżet do śledzenia sentymentów rynkowych dostępne jest natomiast w dziale Narzędzia portalu Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here