Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.AUD/NZD

audnzd080819

Ciekawą sytuację mamy na parze AUD/NZD. Para po wyrysowaniu mocnego impuls wzrostowego w kwietniu tego roku, przez kolejne miesiące pozostawała w jego korekcie. Korekta była bardzo głęboka i dotarła do podstawy impulsu. Spadek można oznaczyć jako łączonego zigzaga. Po dotarciu do mocnej strefy wsparcia wyznaczonej na ostatnim dołku, para mocno odbiła Pin Barem, który ma swoją kontynuację od kilku dni. Powoli buduje się piątka wzrostowa, która może być pierwszą falą kontynuacji wspomnianego wcześniej wzrostu. Obecnie para dotarła do płaskiej linii Kijun W1 i linii SSA chmury spadkowej na wykresie dziennym. Pod uwagę biorę dwie możliwości. Pierwsza zakłada odbicie od linii i korektę w kierunku niedawno pokonanych linii Tenkan W1 i KIjun D1. Powstanie wtedy fala 2b i powinna pojawić się okazja do zagrania na falę 3c. W drugim przypadku, para pokona z marszu linię Kijun W1 i wejdzie w chmurę. Ewentualny re-test pokonanej linii również będzie okazją do szukania pozycji na niższym TF pod kontynuację wzrostów.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu. Widżet do śledzenia sentymentów rynkowych dostępne jest natomiast w dziale Narzędzia portalu Comparic.pl.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here