Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


GBP/AUD

Para GBP/AUD nieprzerwanie od blisko trzech miesięcy pozostaje w trendzie wzrostowym. Para po teście strefy oporu w okolicach poziomu 1.7600 zawróciła i dotarła do bardzo ważnego wsparcia. Pojawiła się mocna reakcja popytowa. Patrząc na wykres pod kątem fal, możemy mieć do czynienia z zakończeniem fali czwartej i początkiem kolejnej fali wzrostowej w ramach fali piątej. Jeżeli tworząca się obecnie świeczka dzienna pozostanie w takiej formie, będzie można rozważyć wejście w pozycję długą.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


GBP/CAD

Mocny ruch wzrostowy oglądamy również na parze GBP/CAD. Wykres pary pokonał lokalne wsparcie bardzo mocną świeczką. Jeżeli spojrzymy na niższy TF zobaczymy, że tworzy się impuls.

Do jego zakończenia brakuje fali czwartej i piątej. Jak takowe powstaną, będzie można szukać wejścia na korekcie całego ruchu w górę. Dobrym miejscem będzie re-test pokonanego oporu, który zbiegnie się ze zniesieniem 38.2 lub 50 impulsu w górę.


GBP/USD

Para GBP/USD podobnie jak para GBP/AUD dotarła do ważnego wsparcia i pojawiła się mocna reakcja popytowa. Falowo, układ w górę od dołka wygląda na zakończone trzy fale. Ponieważ spadek od szczytu był piątką, można założyć, że było on falą C korekty nieregularnej w ramach fali czwartej ruchu w górę. Jeżeli świeczka dzienna pozostanie popytową, będzie można i tu rozważyć zajęcie pozycji z celem w postaci fali piątej.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here