Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


EUR/AUD

Potworzyło nam się troszkę możliwości w jakim kierunku może poruszać się para EUR/AUD. Ruch w dół od szczytu jest trójką i można go rozpisać jako falę A lub C. Jeżeli jest to fala A to obecny wzrost jest jego korektą, czyli falą B i po jego zakończeniu należy spodziewać się dalszych spadków w ramach fali C. Jeżeli natomiast ruch w dół był falą C to obecne wzrosty powinny być początkiem większego ruchu. Na chwilę obecną mamy trzy fale w górę z ewidentną falą 3c. Wzrosty zatrzymały się na istotnej strefie oporu i od wczoraj oglądamy spadki. Mogą one odbywać się w ramach fali czwartej. Dobrym miejscem do próby wejścia w longa będzie re-test lokalnego wsparcia. W miejscu tym znajduje się również zniesienie 61,8 fali 3c.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


GBP/AUD

Bardzo fajny układ falowy tworzy się na parze GBP/AUD. Od szczytu mamy czytelne trzy fale spadkowe. Obecnie oglądamy korektę, która zatrzymała się na strefie oporu i zniesieniu 50 procent fali trzeciej. Było to dobre miejsce do zajęcia pozycji, ale świeczka odrzucająca poziom była nie taka jak potrzeba. Obecnie przyjąłem za możliwe wystąpienie korekty nieregularnej jako fali czwartej. Ponowny re-test oporu może być zakończeniem fali C i umożliwi szukanie pozycji krótkiej po jego zdecydowanym odrzuceniu.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here