Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/JPY

Para AUD/JPY pokonała strefę wsparcia i kontynuuje spadki. Tworząca się struktura powoli przypomina piątkę spadkową, w której fala ii była korektą nieregularną. Jeżeli zostanie ona dokończona to pojawi się okazja do zagrania pod falę trzecią. Re-test pokonanego wsparcia, czyli okolic zakończenia fali czwartej będzie dobrym miejscem do szukania pozycji krótkiej.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


CAD/JPY

Para CAD/JPY od pewnego czasu porusza się wewnątrz Inside Bara jaki powstał na wykresie dziennym. Bara balansuje między strefą S/R. Wczoraj strefa ta została pokonana i powstał impuls spadkowy, czyli falowa piątka. Jeżeli nie jest ona falą C korekty nieregularnej, to powtórny re-test pokonanej strefy będzie okazją do zagrania na falę 3C. Minimalny jej zasięg to dolne ograniczenie Insida Bara, czyli nie za dużo. Niemniej jednak, jeżeli poziom ten zostanie pokonany, będzie można liczyć na rozwiniecie ruchu spadkowego w kierunku poziomu 89,500.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

GBP/USD

Para GBP/USD pozostaje w korekcie ostatnich mocnych wzrostów. Para pokonała lokalną strefę wsparcia i powoli zbliża się do jej re-testu. Jeżeli korekta ma być bardziej rozbudowana, poziom ten powinien zostać odrzucony. Pojawi się wtedy okazja do zagrania pod falę C korekty. Trzeba jednak pamiętać, że cały układ falowy jaki oglądamy na wykresie dziennym od dołka, nie został jeszcze zakończony. Pokonanie strefy podażowej i jej re-test od góry będzie okazją do zagrania na falę piątą całego ruchu wzrostowego.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here