Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


EUR/NZD

Wykres pary EUR/NZD bo dotarciu do ważnej strefy wsparcia wygenerował bardzo mocny ruch wzrostowy, który w całości przykrył lukę cenową jaka powstała w kwietniu. Pokonał lokalny opór i zatrzymał się dopiero na kluczowym oporze. Jeżeli ruch ten potraktujemy jako impuls i nie jest to fala C korekty nieregularnej, należy oczekiwać kolejnych wzrostów. Dobrym miejscem do szukania pozycji będzie re-test lokalnej strefy wsparcia. Pokrywa się ona ze zniesieniem 50 procent fali 1AC.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


EUR/CAD

Jeżeli spojrzymy na wykres pary EUR/CAD i przeanalizujemy spadek od szczytu, będziemy mogli dostrzec piątkę spadkową. Jeżeli tak, to powinna ona mieć swoją kontynuację w postaci fali 3C. Od połowy czerwca, para pozostaje w konsolidacji, którą można wpisać w trójkąt rozszerzający się.

Ostatnia fala w dół, jaką obserwujemy od wczoraj powoli tworzy falę impulsu. Może to być pierwsza fala fali 3C. Jeżeli powstanie korekta w ramach fali ii będzie można szukać pozycji krótkiej. Taka fala ii stanie się prawym ramieniem małej formacji głowy z ramionami.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here