Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/NZD

Para AUD/NZD po wybiciu z konsolidacji, która trwała przez plisko pół miesiąca, dotarła do istotnej strefy wsparcia. Od kilku dni oglądamy niemrawy ruch w górę. Jego struktura wygląda na korekcyjną. Ruch ten dotarł dzisiaj do bardzo mocnej bariery podażowej. Składają się na nią linia trendu, dolne ograniczenie wspomnianej konsolidacji oraz lokalna strefa oporu. Główny mój wariant zakład odrzucenie tej strefy i kontynuację spadków. Jeżeli pojawi się formacja odrzucająca poziom, poszukam pozycji krótkiej. Jeżeli natomiast obszar ten zostanie pokonany i nastąpi wyjście górą, pojawi się okazja do longa.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


USD/CAD

Para USD/CAD na początku tygodnia wybiła z kanału wzrostowego i obecnie zmaga się ze strefą wsparcia. Jej trwałe pokonanie otworzy drogę do dalszych spadków. Punktem docelowym dla nich powinien być poziom 1,3030. Na wykresie powstała formacja głowy z ramionami “w locie”. Re-test pokonanej linii szyi będzie okazją do shorta. Drugą okazją będzie re-test pokonanej strefy wsparcia.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here