Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


GBP/CAD

Para GBP/CAD nieprzerwanie od dwóch miesięcy pozostaje w trendzie spadkowym. Od dwóch dni oglądamy konsolidację tuż pod strefą oporu. Powoli wykres pary zbliża się do linii trendu. Ostatnia wzrostowa świeczka popytowa stała się matką powstałego Inside Bara. Odrzucenie strefy oporu i linii trendu może utworzyć formację Fakey i być okazją do shorta. Jedno co niepokoi w tym układzie, to wyhamowanie ostatnich spadków. Może to zwiastować, większy ruch korekcyjny.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


GBP/JPY

Wzrost jaki obserwujemy od kilku dni na parze GBP/JPY pokonał lokalną strefę oporu, która stała się teraz wsparciem. Ponieważ ruch ten można rozpisać jako piątkę, powinien mieć swoją kontynuację. Re-test wspomnianej strefy wsparcia, która zbiega się ze zniesieniem 38.2 i 50 procent fali impulsu, będzie okazją do szukania pozycji długiej.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here