Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


EUR/GBP

Para EUR/GBP w połowie czerwca dotarła do bardzo ważnej strefy oporu. Dwie próby jej pokonania nie powiodły się i od tego czasu para pozostaje w konsolidacji. Ruch boczny jaki obecnie oglądamy coraz bardziej przypomina formacje trójkąta. Do jego wypełnienia brakuje dwóch fal. Pojawienie się fali e będzie okazją do szukania longa. Kolejna szansa może pojawić się już po wybiciu i re-teście górnego jego ograniczenia. Jeżeli wybicie nastąpi górą, droga do poziomu 0.9100, czyli ostatniego szczytu będzie otwarta.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


AUD/JPY

Para AUD/JPY dotarła w zeszłym tygodniu do strefy wsparcia i zniesienia 50 procent potencjalnej fali trzeciej. Nastąpiła reakcja popytu i od tego momentu oglądamy wzrosty. Powinny odbywać się one w ramach fali piątej. Na chwilę obecną mamy wyrysowane trzy podfale. Jeżeli pojawi się korekta i zejście wykresu do dolnego ograniczenia strefy wsparcia, będzie okazja do szukania longa. Celem dla takiej pozycji będzie podfala piąta fali piątej.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here