Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/JPY

Para AUD/JPY dotarła do strefy wsparcia i linii trendu. Od tego momentu oglądamy wzrost, który pokonał strefę oporu. Jeżeli nastąpi jej re-test, pojawi się potencjalna okazja do szukania longa. Ruch w górę powoli tworzy impuls. Brakuje fali 4 i 5. Jeżeli powstaną, wzmocni to sygnał zakupowy.


AUD/USD

Na parze AUD/USD tworząca się korekt przybiera formę trójkąta. Do jego wypełnienia brakuje fali e. Patrząc na ruch wzrostowy od dołka możemy przypuszczać, że konsolidacja odbywa się w ramach fali czwartej. Utworzenie fali e trójkąta i ruch w górę, będzie potencjalnym setupem.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


GBP/JPY

Para GBP/JPY zmaga się z lokalną strefa oporu. Wyjście ponad nią otworzy drogę do kontynuacji ostatnich wzrostów. Re-test wspomnianej strefy może być okazją do longa. Celem minimalnym dla takiego ruchu, będzie opór w okolicach poziomu 148.0.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here