Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


EUR/USD

Para EUR/USD powróciła do wnętrza kanału spadkowego równocześnie pokonując lokalną strefę wsparcia. Wczoraj wspomniałem o scenariuszu, w którym wzrost od dołka może być falą B większej struktury korekcyjnej. Co może skutkować pogłębieniem spadków w kierunku dolnego ograniczenia kanału. Ruch spadkowy, jaki dzisiaj oglądamy powoli wpisuje się w impuls. Brakuje fali piątej. Widać to lepiej na wykresie H1

Ruch boczny jaki powstaje od kilku godzin powinien być w tym przypadku falą czwartą. Jeżeli impuls zostanie dopełniony, pojawi się okazja do zagrania shorta na falę 3C. Re-test górnego ograniczenia kanału i strefy podażowej będzie potencjalnym setupem. W miejscu tym znajduje się zniesienie 50 procent potencjalnej fali spadkowej, co wzmacnia ten poziom.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here