Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


EUR/NZD

Para EUR/NZD po nieudanej próbie ataku na strefę oporu, która znajduje się w okolicach poziomu 1.600 zawróciła i od tego momentu oglądamy powolne spadki. Pojawiła się formacja głowy z ramionami, która jest sukcesywnie realizowana.

Para rano pokonała lokalny poziom wsparcia i jego re-test powinien być wykorzystany do szukania pozycji krótkiej. Do wypełnienia formacji głowy z ramionami pozostało ok 250 pisów. Poziom ten zbiega się ważną strefą wsparcia.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


GBP/JPY

Para GBP/JPY od przeszło miesiąc porusza się w kanale spadkowym. W zeszłym tygodniu mieliśmy próbę wybicia górą z niego. Wygląda na to, że może to być krótkotrwałe wybicie. Od rana oglądamy spadki, które dotarły do górnego jego ograniczenia i lokalnego wsparcia. Jeżeli nastąpi mocna reakcja popytu, będzie można uznać wybicie za dokonane i szukać wejścia w longa. Natomiast powrót w obręb kanału i pokonanie wsparcia, będzie doskonałą okazją do wejścia w shorta przy jego re-teście.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here