Naga MarketsWitam, i zapraszam wszystkich na przegląd wybranych par walutowych. W dniu dzisiejszym przyglądamy się AUD/CAD, AUD/JPY i AUD/USD.


AUD/CAD

Para AUD/CAD kontynuuje wzrosty, zapoczątkowane w w styczniu tego roku. Tworzy się struktura ABC. Powoli zbliżamy się do bardzo ważnej strefy oporu, która była testowana kilkukrotnie i zawsze widzieliśmy większą akcję podażową na tych poziomach. Na oporze wypada równość fali A i C. Widzimy również pogłębiającą się dywergencje na oscylatorach. Można spróbować szukać pozycji długiej po re-teście ostatnio przebitej strefy oporu w postaci szczytu z początku miesiąca. Celem dla takiej pozycji, będą okolice poziomu 1.0360


AUD/JPY

Spoglądając, na parę w ujęciu miesięcznym możemy zobaczyć reakcję na dość pokazną strefę wsparcia.

Oglądany już na niższym TF wzrost, wygląda jak impuls w górę. Jeżeli opis struktury spadkowej jest poprawny, to wspomniany impuls w górę powinien być fala 1A i po fali 2B powinniśmy zobaczyć kontynuację wzrostu w postaci fali 3C. Na obecnym etapie, ruch w górę powoli powinien się kończyć i w najbliższym czasie zobaczymy jego korektę.


AUD/USD

Wykres pary powolutku zaczyna się krystalizować. Cała struktura spadkowa z jaką mieliśmy do czynienia od 2011 roku, może być rozpisana jako 123. Obecne ruchy jakie oglądamy od ponad roku, mogą być falą czwartą całego spadku. Wzrost od dołka, jest falową piątką i po korekcie jaką oglądaliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy wzrost zapoczątkowany w styczniu powinien być początkiem fali C. Jeżeli powyższe założenia są prawidłowe, to w najbliższym czasie przebijemy szczyt fali A.

Na wykresie H4 ostatni wzrost przybrał charakter impulsu. Powolutku powinniśmy kończyć falę piątą całego ruchu lub falę piątą fali trzeciej. Skłaniam się bardziej ku tej drugiej opcji. Dlatego oczekuję korekty w postaci fali czwartej i jeszcze jednego ruchu w górę w ramach fali piątej całego ruchu. Po zakończeniu sekwencji wzrostowej, będę szukał wejścia w longa obserwując powstającą korektę, czyli falę 2.

CDN…Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here