Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/JPY

Para AUD/JPY pokonała strefę oporu w okolicach poziomu 88,000. Wczoraj mieliśmy jej re-test od góry i odrzucenie. Następnie para pokonała ostatni szczyt. Patrząc na układ falowy jaki nam się tworzy na wykresie możemy uwzględnić trzy scenariusze. W pierwszym, oglądany układ to korekta ostatnich spadków i po zakończeniu fali C zobaczymy jego kontynuację. W drugim, buduje nam się impuls wzrostowy i do jego zakończenia brakuje podfali 4/5. W ostatnim możemy mieć do czynienia z układem 1212 i w efekcie czego mocnym ruchem wzrostowym. Zejście wykresu do pokonanej strefy oporu i jej re-test od góry, będzie okazją do zagrania pod drugi i trzeci wariant.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

AUD/NZD

Para AUD/NZD zaczyna poruszać się w kanale zwyżkującym. Odbicie od jego dolnego ograniczenia doprowadziło do pokonania lokalnego oporu. Jego re-test i odrzucenie będzie okazją do zagrania longa.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


CAD/JPY

Para CAD/JPY odrzuciła mocną strefę wsparcia. Na wykresie dziennym powstały dwa Pin Bary i były to dobre okazje do wchodzenia w pozycję. Ruch ten może być kontynuacją fali zapoczątkowanej w sierpniu tego roku.

Na wykresie H4 ruch wzrostowy powoli układa się pod impuls. Jeżeli zostanie on dokończony, jego korekta czyli fala 2 będzie okazją do szukania longa.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here