Naga MarketsWitam i zapraszam na przegląd wybranych par walutowych. Na początek tygodnia wypatrzyłem trzy pary, które wyglądają interesująco i być może pozwolą na zajęcie pozycji. Wpis będzie sukcesywnie uzupełniany w trakcie nadchodzącego tygodnia.


AUD/CAD

Para dotarła do ważnej strefy oporu. Obecnie oglądamy konsolidację poniżej tej strefy. Biorę pod uwagę dwa warianty pod rozegranie. Pierwszy, to wybicie szczytu i jego re-test. Celem dla takiego ruchu będzie szczyt z listopada zeszłego roku. Drugi, to spadek poniżej krytycznego wsparcia. W tym przypadku, po jego re-teście od dołu będę szukał shorta.


AUD/USD

Bardzo podobnie wygląda para aud/usd. Tutaj również dotarliśmy do bardzo mocnej strefy oporu i trzeba czekać na reakcję ceny. Na wykresie tygodniowym widzimy, że wzrost z kwietnia zeszłego roku jest falową piątką i spodziewam się w dalszym ciągu jego kontynuacji.

Troszkę mniej optymistycznie wygląda wykres h4. Widzimy tutaj, że ostatni ruch w górę jest piątką, w którym fala piąta może przybrać formę trójkąta i zakończyć na jakiś czas wzrosty. Obecnie posiadam otwartą pozycję na tej parze, dlatego jedynym scenariuszem jaki biorę pod uwagę, jest spadek poniżej wsparcia krytycznego. Po takim ruchu poszukam shorta.


EUR/NZD

Para w zeszłym tygodniu, bardzo dynamicznie odbiła w górę. Obecnie znajduje się tuż pod krytycznym oporem. Jego przebicie może doprowadzić do większych wzrostów.

Spoglądając na wykres tygodniowy, widzimy że ruch w dół zapoczątkowany w 2015 roku może powoli dobiegać końca. Pozwoli to na większe odreagowanie i dlatego na wykresie h4 poszukam na tej parze longa.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here