Naga MarketsZapraszam na przegląd wybranych par walutowych. Dzisiaj będzie troszkę falowo. Na tapetę bierzemy AUD/CAD i EUR/GBP.


AUD/CAD

Te artykuły również Cię zainteresują
Para kolejny raz nie poradziła sobie z bardzo ważną strefą oporu i po nieudanym ataku oglądamy spadki. Powstała formacja głowy z ramionami, która jest obecnie realizowana. Do pełnego, minimalnego jej wypełnienia pozostało troszkę miejsca.

Na wykresie h4 ruch spadkowy można rozpisać falowo. Wynika z niego, że do zakończenia fali 3C powinniśmy zobaczyć jeszcze dwie podfale, falę iv i v.

W zakresie zniesienia 38.2 i 50 procent fali trzeciej mamy strefę oporu i tam można szukać wejścia w shorta z celem jakim będzie fala v fali 3C.


EUR/GBP

Para po zakończeniu impulsu spadkowego pod koniec zeszłego roku, pozostaje w większej konsolidacji. Możemy mieć do czynienia z trójkątem i obecnie oglądamy ruch w ramach fali d. Jest to jeden z wariantów. Drugi zakłada, że ruch w dół jaki oglądamy od szczytu z marca, jest korektą ruchu oznaczonego jako fala c trójkąta. W tym przypadku powinniśmy zobaczyć ruch wzrostowy w ramach fali 2B, który przebije lub przetestuje poziom 0,8850.

Spoglądając na wykres H4 obecny ruch możemy rozpisać jako trójkę w dół. Wykres powoli dociera do ważnej strefy oporu czyli szczytu fali 4 fali 3. Miejsce to wzmocnione jest przez zniesienie 38.2 fali trzeciej. Na tych poziomach może rozstrzygnąć się dalszy los pary. Odrzucenie poziomu to okazja do shorta i ruch w dół w ramach fali piątej. Mocne wybicie w górę, czyli fala 3 to okazja do szukania wejścia w longa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here