Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/NZD

Para AUD/NZD dotarła do linii wsparcia poprowadzonej po ostatnich dołkach. Linia ta aktywowała stronę popytową i obecnie oglądamy ruch w górę. Jeżeli spojrzymy na wykres h4

powstałą korektę, można zinterpretować jako niedokończony zigzag. Do jego zakończenia brakuje fali piątej fali C. Jeżeli taka powstanie, będzie można myśleć o szukaniu shorta. W górnej części fali C powstał insidebar. Świeczka z fali piątej, która odrzuci strefę oporu może być pinbarem i razem stworzą formację fałszywego wybicia.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


EUR/JPY

Kilka dni temu wspominałem o możliwym trójkącie na wykresie EUR/JPY. Nic z niego nie wyszło, powstała za to korekta prosta ABC, w której fala A równa się fali C. Jeżeli spojrzymy na wykres dzienny pary, zobaczymy że dzisiejsza świeczka staje się pinbarem. Jest to pinbar odrzucający bardzo szeroką i istotną strefę wsparcia. Jeżeli do końca dnia świeczka utrzyma swój kształt, będzie można rozważać otwarcie pozycji.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here