Naga Markets



“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/CAD

Para AUD/CAD dotarła do bardzo ważnego wsparcia. Spadek w dół nie został jeszcze zakończony. Pierwsza fala spadkowa od szczytu jest piątką i powinna mieć swoją kontynuacje. Zarysowują się dwa scenariusze. Pierwszy zakłada, że jesteśmy w fali 3C i nastąpi przebicie wsparcia i dalsze podążanie na południe. Re-test przebitego wsparcia będzie okazją do szukania shorta. Drugi, to powstanie korekty nieregularnej i wzrostowa reakcja na testowany obecnie obszar. Ruch w górę na bazie fali c, również pozwoli na szukanie pozycji krótkiej.


AUD/USD

Trend spadkowy na parze AUD/USD rozwija się coraz bardziej. W zeszłym tygodniu para pokonała bardzo ważne wsparcie. Ruch powrotny i reakcje na nie będzie okazją do szukania shorta.

Wszystko co musisz wiedzieć o strategii fal Elliotta znajdziesz na dedykowanej stronie Comparic.pl. Sprawdź już teraz!


GBP/AUD

Para w zeszłym tygodniu dała bardzo dobry sygnał do otwierania longa. Niestety ze względu na wybory we Francji pozycja musiała zostać zamknięta. Możliwe, że pojawi się kolejna okazja. Wykres pary przebił ostatni szczyt i jeżeli zobaczymy korektę i re-test powstałego wsparcia, będzie można szukać longa. Do najbliższego oporu jest ok 300 pisów, więc takie zagranie może mieć dobry RR.


Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here