Naga Markets“Szukamy, analizujemy, gramy” to cykl analiz dla strategii inwestycyjnej opartej o Price Action oraz fale Elliotta. Jego dokładniejszy opis kroku po kroku można znaleźć pod linkiem. Serdecznie zapraszam na dzisiejszy przegląd wybranych par walutowych i potencjalnych okazji transakcyjnych.


AUD/NZD

Para AUD/NZD dotarła w zeszłym tygodniu do ważnej strefy wparcia. Strefa została obroniona i od tego czasu oglądamy mocny ruch wzrostowy, który powoli tworzy formację odwróconej głowy z ramionami. Obecnie para walczy z linia szyi i jeżeli ją pokona i nastąpi jej re-test od góry, pojawi się okazja do zagrania pod formację.

Partnerem cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz

CAD/JPY

Na parze CAD/JPY oglądamy od kilku dni bardzo mocny impuls wzrostowy. Jeżeli spojrzymy na niego pod kątem fal na niższym TF, to zobaczymy piątkę wzrostową. Powinna ona mieć swoją kontynuację w postaci fali 3C. Jeżeli pojawi się korekta spadkowa, a para walczy obecnie ze strefa oporu, więc taki scenariusz jest prawdopodobny, to spadek w okolice zniesienia 50 procent impulsu będzie okazją do szukania longa.

Wszystkie analizy z cyklu “szukamy, analizujemy, gramy” można śledzić w tym miejscu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here